HydropoolVše

Značka kanadských vířivek a bazénů Hydropool okouzlila olympionika Davida Svobodu

Společností rezonuje volání po posilování imunity a zraky mnohých se upírají ke zdravému životnímu stylu jako k možnému prostředku. Jedním ze způsobů, jak žít zdravě a pečovat o své tělo i ducha, je pravidelná návštěva wellness. Značka Hydropool, která nabízí vířivky a bazény v prémiové kvalitě pro privátní účely i pro veřejná wellness centra, se spojila s olympijským vítězem Davidem Svobodou, aby tuto sebepečující ideu více rozšířila. Z jejich spolupráce vznikla série fotografií, na nichž je David Svoboda zachycen při testování stěžejních produktů značky Hydropool.

Kdyby se David Svoboda přestal živit sportem, mohl by se okamžitě začít živit jako model. Focení ve vířivce, v sauně i ve venkovním bazénu s protiproudem si nesmírně užíval a působil při něm velice přirozeně. „Zdravý životní styl patří celoživotně mezi moje priority a snažím se ho naplňovat nejen každodenním pohybem a sportem, ale záleží mi taky na dobrém jídle a na kvalitním odpočinku a regeneraci. Není náhoda, že jsem v mládí začínal plaváním. Nejrůznější druhy masáží a vodoléčby jsem měl vždycky rád a v čase se mi osvědčily. Kvalitní vířivka je podle mě skvělá věc, kterou vřele doporučuju,“ vysvětluje náš úspěšný pětibojař David Svoboda.

Myšlenka zahrnout pravidelné wellness aktivity do plánu, jak o sebe úspěšně pečovat, je tím, co našeho olympionka s kanadskou společností spojuje. Cílem Hydropoolu je nabídnout tyto služby na nejvyšší možné úrovni. “Naše firma je založená na rodinných hodnotách, proto nás práce tak baví a vše děláme s láskou. Přesně takto se snažíme přistupovat i k našim klientům. Od prvního kontaktu se zákazníkem si budujeme dlouhodobý a pevný vztah. Všichni naši klienti patří do “ Hydropool rodiny „, která je rozšířená po celém světě, a vždy se snažíme našim zákazníkům maximálně vyhovět. Věřím, že do této rodiny můžeme počítat i Davida Svobodu,” popisuje smýšlení společnosti Hydropool její spolumajitelka Lenka Holá.

Pro firmu Hydropool je naprostou prioritou, aby jejich produkty, ať už vířivky nebo venkovní bazény, zlepšovaly kvalitu života svým majitelům. Hydropool nabízí patentovaný samočistící systém, který zajišťuje naprosto bezproblémové používání bez nutnosti náročné údržby a čištění bazénu. Zákazníci Hydropoolu se díky samočistícímu systému mohou koupat 365 dní v roce, a pokud by to přece jen bylo potřeba, je jim neustále k dispozici servisní tým. Prémiová  kvalita bazénů a vířivek šetří především energie, ale i čas a nervy svých majitelů. A wellness má být přece o užívání si, relaxaci a získávání příjemných vzpomínek.

Více informací naleznete na www.virivky.com