VšeZe-země.cz

Vlasový cleanser není šampon! Správné čištění vlasové pokožky ocení nejen suché a kudrnaté vlasy!

Toto není šampón! Toto je vlasový cleanser! Správné čištění vlasové pokožky je základ zdravé vlasové cibulky a tedy i vlasů. Jako alternativu k šamponům přichází značka Tabitha s dvěma vlasovými cleansery, které obnoví zdraví vlasů a pokožky hlavy. Revoluční formulace vyživuje a chrání vaše vlasy a pokožku hlavy a dodává neuvěřitelný lesk a zdraví. Ideální produkt na každodenní mytí vlasů a pro kudrnaté suché vlasy, jelikož je cleanser velmi šetrný. Nejšetrnější mytí vlasů po NO POO metodě.

Co je vlasový cleanser Tabitha?

•    Hloubkově čistí vlasy a pokožku hlavy pomocí přírodního mýdla bez chemických detergentů.

•    Zklidňuje a harmonizuje pokožku hlavy, snižuje nadměrnou produkci mazu, má protizánětlivé, protiplísňové a zvlhčující vlastnosti.

•    Obnovuje a chrání barvu přírodních a barevných vlasů.

•    Obnovuje vlhkost a sílu a chrání vlasy.

•    Čistí, ale zároveň neodstraňuje přirozený olej z vlasu.

•    Dlouhodobé používání bude vyžadovat méně produktu, jakmile dojde k opětovné harmonii a vyrovnání.

Návod použití: Rozčešte si vlasy, důkladně je namočte vodou, a přípravek nanášejte postupně na všechny části klavy. Takto spotřebujete 5-15 pumpiček, dle délky a hustoty vlasů. Důkladně pokožku hlavy promasírujte. Přípravek nepění. Vlasy opláchněte a dle potřeby postup zopakujte.

Tabitha Vlasový Cleanser Amber Rose

S organickou aloe vera, ovesným mlékem, arganovým olejem, kokosovým olejem, šípkovým olejem a éterickými oleji z růže, pačuli, neroli, heřmánku a Ylang Ylang. Vhodný pro všechny typy vlasů.  K dostání exkluzivně na www.ze-zeme.cz za 750 Kč

Tabitha Vlasový Cleanser Golden Citrus

S organickou aloe vera, ovesným mlékem, arganovým olejem, kokosovým olejem a éterickými oleji neroli, Tea Tree, mandarinka, levandule, myrha a bergamot. K dostání exkluzivně na www.ze-zeme.cz za 750 Kč

Obchod Ze Země:
Znojemský obchod Ze země si potrpí na čistotu složení celého nabízeného sortimentu. Jede na vlně kvality, nikoliv kvantity. Obchod Ze země by měl být jistotou, že zákazník nešlápne ve výběru přírodní kosmetiky vedle.