Vše

Valentýnské kolekce Booming Bob:
Minimalistické a udržitelné pro dokonalou pleť v každém věku.

S kosmetikou naše dny začínají i končí. Volba kvalitních přírodních produktů má význam pro zdraví i planetu. Andrea a Anita, matka s dcerou stojící za značkou FlowBase, zastávají názor, že přidaná hodnota tkví v jednoduchosti a kvalitě. Proto na český trh přivezly mimo jiné švédskou značku Booming Bob, která je je zosobněním organické a udržitelné péče o pleť a pokožku založené na olejích, bez jediné kapky vody. Použité suroviny pocházejí z organických farem, které respektují rozsáhlé ekologické požadavky, např. využívající energii solárních panelů. Nepoužívají levné ingredience, které mají negativní vliv na planetu, jako třeba palmový olej.

Pro milovnice designu a udržitelnosti si Booming Bob připravil 3 kolekce pleťové a tělové kosmetiky – v minimalistickém obalu ukrývajím koncentrovanou péči.

BIO Dárková kolekce Ona je Bohyně

Švédská designérská kolekce BIO olejů s balzámem na rty, určená pro ženy se zralou pletí. Bohyně je s přibývajícími roky čím dál krásnější, moudrá a ryzí bytost. Dopřejete jí to nejlepší z ekologicky pěstovaných rostlinných surovin, které budou skvělou odměnou nejen pro její pokožku, ale i zdrojem chvil příjemné relaxace pro mysl. BIO dárková kolekce Ona je Bohyně obsahuje:

  • Pleťový olej poskytne pleti maximální výživu a hydrataci a přirozené omlazení
  • Tělový olej dokonale zklidní a zvláční i velmi suchou pokožku
  • Balzám na rty poskytne rtům celodenní hydrataci a ochranu

K dostání exkluzivně na www.flowbase.cz za 1090 Kč

BIO Dárková kolekce Ona je Múza

Švédská designérská kolekce BIO olejů s balzámem na rty, určená pro mladší dívky a ženy s normální a smíšenou pletí.  Múza je živel, ze kterého čiší mladá a občas nespoutaná energie. Se stejnou divokostí ale občas reaguje na okolní vlivy i její pleť, která jí vedle zarudlých míst a občasných boláčků přináší i první vrásky na čele. Její pleť bude s kolekcí Ona je Múza sjednocená a klidná, o to více možná překvapí svou šťastnou energií, kterou vás spokojená múza obklopí. BIO dárková kolekce Ona je Múza obsahuje:

  • Pleťový olej poskytne pleti maximální výživu a hydrataci a zklidnění
  • Tělový olej dokonale zklidní a zvláční i velmi citlivou pokožku
  • Balzám na rty poskytne rtům celodenní hydrataci a ochranu

K dostání exkluzivně na www.flowbase.cz za 1090 Kč

BIO Dárková kolekce Ona je Víla

Designérská kolekce Ona je Víla je určená pro dívky a ženy s citlivou pletí. Jemná, křehká, ale vždy elegantní. Krásná, uvnitř silná žena, jejíž pleť vyžaduje velice šetrnné zacházení a obzvláště v zimě a v létě potřebuje něžnou, ale přitom účinnou ochranu. Její pleť bude zářit a zdravou energii sálající ze spokojené éterické bytosti pocítíte i vy. BIO dárková kolekce Ona je víla obsahuje:

  • Pleťový olej poskytne pleti maximální výživu a hydrataci a zklidnění o
  • Tělový olej dokonale zklidní a zvláční i velmi citlivou pokožku
  • Balzám na rty poskytne rtům celodenní hydrataci a ochranu

K dostání exkluzivně na www.flowbase.cz za 1090 Kč

O značce BOOMING BOB: 

Značka Booming Bob stojí na hodnotách udržitelnosti, od kultivace suroviny po finální výrobek. Výsledné produkty jsou čisté, neředěné, konzervované pouze extraktem z rozmarýnu a vitamínem E, jsou certifikovány podle americké BIO normy USDA Organic. Veškeré obaly jsou recyklovatelné, papírové krabičky získaly FSC certifikát.