Vše

Slow beauty svatba: OliOla studio nabízí kompletní svatební balíčky s důrazem na přirozenou krásu nevěsty.

S nadcházející svatební sezónou nabízí OliOla Organic Beauty studio kompletní slavnostní vizáž pro nevěsty, které ani ve svůj velký den nechtějí slevit ze svých požadavků na krásu a přitom zůstat věrné myšlence „slow beauty“. O slavnostní líčení se tak postará bio květinová kosmetika

Zuii Organic, o vlasový styling značky Oway a Original Mineral, o dokonalou manikúru, která dokonalou zůstane i po celou svatební cestu, pak například Bio Sculpture gel laky.

První konzultace absolvuje nevěsta ještě před svatbou, kde vizážistka podle požadavků na styl svatby vybere vhodný make-up, nevěstu na zkoušku slavnostně nalíčí a společně s kadeřníkem doladí vizáž do posledního detailu. Zkušený vizážista dokáže nejen nalíčit, ale hlavně poradit jak se líčit v souladu se svým typem obličeje, co na tváři zvýraznit, čím podtrhnout rysy a naopak jak zakrýt drobné nedokonalosti. Vizážistka z OliOla Organic Beauty se vždy postará o svěží přirozený vzhled s důrazem na přirozenou krásu nevěsty.

Součástí poradenství ještě před svatbou je i výběr a zkouška vhodného účesu. Aktuálním trendem jsou lehké vzdušné účesy, jemné vlny, prosvětlené ombré barevné efekty, které simulují přirozené zesvětlení vlasů sluncem.

Kompletní péči o nevěsty doplňuje manikúra Bio Sculpture, šetrná a přírodní verze gelových nehtů, která vydrží bez chybičky řadu týdnů a přitom nenarušuje nehtové lůžko. OliOla přichází i s nabídkou natočení svatebního videa a cenově zvýhodněnými svatebními balíčky.

Filosofie OliOla: Pomalá krása pro rychlý svět

OliOla Organic Beauty salon nedělá kompromisy mezi zdravím a krásou. Veškeré výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby kromě funkčnosti byly bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aroma, nic takového v OliOla nenajdete. Vyškolený personál pracuje s přípravky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, s fair-trade surovinami, organickými extrakty a esenciálními oleji. 90 % přípravků je veganských a samozřejmě netestovaných na zvířatech. Více informací na www.oliola.cz

Svatební balíček BASIC – 10 000 Kč   

Balíček obsahuje: Nevěsta zkouška líčení a účesu v salonu a líčení a účes mimo salon, 2 svatebčanky líčení a účes, doprava v Praze zdarma.

Svatební balíček COMPLET  – 30 000 Kč Balíček obsahuje: Nevěsta zkouška líčení a účesu v salonu, líčení a účes v den svatby, 2 svatebčanky líčení a účes, svatební video, doprava v Praze a do 30 km od Prahy zdarma.