Organikk.czVše

Revoluční ekodrogerie: Rostlinná kapsle + voda vytvoří odbouratelný čistič domácnosti bez jediného plastového obalu!

By 3. 3. 2021 23 března, 2021 No Comments

1 rostlinná kapsle a 750 ml vlažné vody v rozprašovači = koncentrovaný, čistě přírodní, plně odbouratelný čistič a odmašťovač do kuchyně, na podlahy či okna.

Revoluční přípravky ekodrogerie Ocean Saver nabízejí maximální čistotu s nulovým plastovým odpadem. Jen pro ilustraci; v produktech pro údržbu a úklid domácností se ročně vyprodukuje 29 miliard plastových obalů.  

Jak Ocean Saver funguje?

Jednoduše kapsli vložíte do láhve s objemem 750 ml, naplníte vlažnou vodou, protřepete a necháte rozpustit, aby se vytvořil silný a efektivní čistič, který je mnohem ekologičtější než protějšky v obchodě. Funguje stejně dobře ve tvrdé i měkké vodě.

Jelikož se jedná o náplně v rostlinné kapsli, lze je přidat do lahví s rozprašovačem, které máte doma (láhev je potřeba předem důkladně vyčistit). Kapsle jsou vyrobeny z PVOH, který se ve vodě biologicky rozkládá na přírodní molekuly oxidu uhličitého a vody.

Ocean Saver:
Čistič na podlahy v rostlinné kapsli REBARBORA (2ks)

Ocean Saver čistič na podlahy je inovativní rostlinný přípravek na čistění široké škály podlah. Přípravek je plně biologicky odbouratelný a zanechává podlahy zářivě čisté, bez lepkavých zbytků a se svůdnou a osvěžující vůní rebarbory. Ocean Saver je unikátní samorozpustitelná kapsle, která se ve vodě kompletně rozpustí a vytvoří silný čistič na podlahy, který za sebou nezanechává plastový odpad. K dostání na www.organikk.cz za 110 KčOcean Saver:
Čistič skla v rostlinné kapsli (2ks)

Ocean Saver čistič skla je inovativní rostlinný přípravek na čistění skel. Vyčistí šmouhy, nečistoty a skvrny na oknech. Přípravek je plně biologicky odbouratelný a zanechává veškeré skleněné plochy zářivě čisté a se svěží mořskou vůní. Ocean Saver je unikátní samorozpustitelná kapsle, která se ve vodě kompletně rozpustí a vytvoří čistič skel, který za sebou nezanechává plastový odpad. K dostání na www.organikk.cz za 110 KčOcean saver:
Kuchyňský odmašťovač v rostlinné kapsli CITRUSOVÁ ŘASA (2ks)

Ocean Saver kuchyňský odmašťovač je inovativní kuchyňský rostlinný přípravek na mastnotu, špínu, skvrny a zaschlé povrchy. Přípravek je plně biologicky odbouratelný a zanechává kuchyň od sporáku až po kuchyňský dřez zářivě čistou se svěží vůní citronu. Ocean Saver je unikátní samorozpustitelná kapsle, která se ve vodě kompletně rozpustí a vytvoří silný kuchyňský odmašťovač, který za sebou nezanechává plastový odpad. K dostání na www.organikk.cz za 110 Kč