Vše

Přírodní kondicionéry s tekutým hedvábím, keratinem, mangem a ajurvédskými bylinami od Puaree

Přírodní kondicionéry Puaree neobsahují silikony, místo toho sázejí na tekuté hedvábí a keratin, které se postarají o vysoký lesk a hebkost. Díky kvalitním rostlinným olejům chrání vlasové vlákno po celé délce, dodávají vlasu hydrataci a výživu. V kondicionerech nechybí Brahmi a Bhingaraj, ajurvédské byliny používající se pro silné, zdravé vlasy bez roztřepených konečků.

Kondicionér s keratinem Maracuja & Mango

Vlasový kondicionér s keratinem a panthenolem je ideálním závěrečným krokem vlasové péče, který vlasům zajistí intenzivní dávku výživy a ochrany před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Díky makadamovému, kokosovému a ricinovému oleji a dvěma ajurvédským rostlinám Brahmi a Bhringaraj budou vaše vlasy silné a hluboce zregenerované. Tekuté hedvábí a keratin se postarají o jejich lesk, hebkost a přirozený objem. Vůně maracuji, manga a kokosu vaše vlasy krásně provoní a nabije vás energií. Vhodný pro jakýkoliv typ vlasů. K dostání na www.puaree.cz za 249 Kč (100ml)

Kondicionér s keratinem Grapefruit & May Chang

Vlasový kondicionér s keratinem a panthenolem je ideálním závěrečným krokem vlasové péče, který vlasům zajistí intenzivní dávku výživy a ochrany před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Díky makadamovému, kokosovému a ricinovému oleji a dvěma ajurvédským rostlinám Brahmi a Bhringaraj budou vaše vlasy silné a hluboce zregenerované. Tekuté hedvábí a keratin se postarají o jejich lesk, hebkost a přirozený objem. Vůně citrusů a may chang (neboli litsea cubeba) je navíc krásně provoní a zanechají svěží nádech. Vhodný pro všechny typy vlasů. K dostání na www.puaree.cz za 249 Kč (100ml)

O značce Puaree:
Puaree je mladá česká značka kvalitní přírodní kosmetiky. Každý produkt je výsledkem pečlivě promyšlené receptury vyvinuté přímo majitelkou a zakladatelkou Puaree Adrianou Šoltésovou. Puaree produkty obsahují více než 98% přírodních složek: ve složení nenajdete žádné parabeny, silikony ani sulfáty. Puaree pracuje pouze s látkami, které neškodí vaší pleti ani organismu, mají na vzhled pokožky velmi pozitivní vliv a přinášejí viditelné účinky.