Vše

Předvánoční atmosféra s přírodními svíčkami Puaree

By 18. 10. 2023 No Comments

Puaree, česká značka přírodní kosmetiky, má ve svém portfoliu řadu vonných svíček ze sójového vosku, které vytvoří útulnou atmosféru domova, podpoří slavnostní náladu Vánoc a svou intenzivní vůní zpříjemní dlouhé zimní večery.

Zimní výběr svíček Puaree:

Sójová vonná svíčka Puaree: Chocolate Mint Time

Svíčka Chocolate Mint Time vykouzlí svou vůní pozitivní atmosféru nejen podzimních a zimních večerů, dostane vás božskou kombinací čokolády a máty. Voní po čokoládových pralinkách s mátovou náplní, je vyrobena ze sójového vosku a ozdobena sušenými květy máty.

K dostání malá svíčka (45g) za 139 Kč na www.puaree.cz (hoří 10 hodin), nebo velká svíčka (180g) za 519 Kč (hoří 40 hodin)

Sójová vonná svíčka Puaree: Meditation Time

Přírodní svíčka Meditation Time obsahuje tři esenciální oleje, které zmírní stres, navodí klid a pohodu potřebnou pro meditaci. Zlaté třpytky dodají při zapálení na slavnostní atmosféře.

K dostání malá svíčka (45g) za 139 Kč na www.puaree.cz (hoří 10 hodin), nebo velká svíčka (180g) za 519 Kč (hoří 40 hodin)

Sójová vonná svíčka Puaree: Love Time

Sójová vonná svíčka Love Time je ideální k oslavě lásky ve všech podobách. Voní po malinách a jahodách s podtónem esenciálního oleje ylang-ylang. Slavnostní vzhled dodávají svíčce sušené okvětní plátky růže.

K dostání malá svíčka (45g) za 139 Kč na www.puaree.cz (hoří 10 hodin), nebo velká svíčka (180g) za 519 Kč (hoří 40 hodin)

O značce Puaree:

Puaree [pjuri]. Českou kosmetickou značku s netradičním názvem založila Adriana Šoltésová, která mediální svět opustila pro svět čistě kosmetický. Puaree je spojení dvou slov – “pure” neboli anglicky čistý a “pua” neboli havajsky květina. Slunná Havaj na vás dýchne už z barevných obalů, které odkazují na použité přírodní ingredience a revoluční aktivní látky starající o viditelné výsledky na tváři!

„Kosmetiku jsem milovala už jako malá holka, ale nikdy se blíže nezajímala o složení. Až později jsem zjistila, že každý den si na pleť dávám až 50 alergenů, což byl první impuls k tomu vytvořit si kosmetiku vlastní,“ vypráví Adriana Šoltésová svůj příběh. „Stovky hodin práce, studia, pokusů a zákonitě také omylů se vyplatily a vývoj kosmetiky mě pohltil natolik, že vznikla samostatná značka Puaree.“

Aktuálně značka Puaree nabízí 30 ručně vyráběných produktů, sortiment se stále rozšiřuje. Každý produkt Puaree je výsledkem pečlivě promyšlené receptury, v níž hrají prim aktivní látky jako například revoluční bakuchiol či stoechiol, různé ovocné, bylinkové i květinové extrakty nebo kombinace vůní, které vás okouzlí a díky nim se tak na každou aplikaci produktů budete těšit.

Produkty Puaree jsou 98% – 100% přírodní, nejsou testované na zvířatech, řada z nich je veganská a ve vratných obalech.