Vše

Pedikúra v OliOla:
Zdravá chodidla i dokonalé nehty pomocí profi přístrojů i přírodní kosmetice

Pedikúra neslouží jen ke zkrášlení, je nedílnou součástí péče o chodidla, díky níž můžeme předcházet řadě nepříjemných problémů. Právě pedikúra je oblíbenou službou v pražském Organic Beauty studiu OliOla, kam zákazníci chodí za ošetřením nejmodernějšími profi přístroji a čistě přírodní kosmetikou.

Dobrá pedikérka může včas podchytit plíseň nehtů nebo jiné onemocnění kůže, zarostlé i odchlíplé nehty, kuří oka či otlaky, případně doporučit další léčbu. Součástí domácí péče o nohy by mělo být především nošení měkké obuvy z prodyšných materiálů a ponožek nejlépe ze 100% bavlny a po každé koupeli chodidla řádně utřít dosucha, aby nevznikaly nepříjemné mykózy.

“Doma si nicméně neporadíme z kuřími oky, ty umíme bezbolestně a rychle odborně odstranit u nás v salonu. Ani otlaky a zbytnělou kůži na nohou dokonale a do hladka bez profi přístrojů neodstraníme. Rádi vám pomůžeme rovněž s výběrem vhodné kosmetiky, v našem případě přírodní, které jsme zastánci,” říká pedikérka a manikérka Hedvika Pivoňková z OliOla Organic Beauty studia.  

Oblíbenou závěrečnou tečkou pedikúry je v OliOla i přírodní gel nebo gel lak přírodní značky Biosculpture, která se postará o dokonalé nehty. Jde o unikátní UV gel systém, který byl představen v roce 1988 a má přírodní složení, které se podobá nehtu a obsahuje 57% proteinu. Hlavní složkou je pryskyřice Teky obrovské, která má za úkol zajistit flexibilní gelový povrch, avšak natolik pevný, že ochrání oslabený nehet a dodá potřebnou výživu. 

Bio Sculpture gel se rozděluje podle typů nehtů, na měkké, normální a tvrdé, podle typu vybereme gel, první vrstva je výživná báze, poté se nanáší vybraný odstín a nakonec Top coat v lesku nebo matu. Každá vrstva se vytvrdí ve specialní led lampě. Výhodou od klasických gelových nehtů je, že se nehet nikdy nebrousí. Gel laky jsou navíc prodyšné a výrazně posilují nehet,” říká Hedvika Pivoňková.

Veškeré služby pro krásu a zdraví nabízí OliOla Organic Beauty studio v pražských Strašnicích, termíny lze rezervovat online na www.oliola.cz