Vše

OliOla studio si připravilo zážitky i pro děti. Malé slečny si mohou dopřát procedury bio kosmetikou jako jejich maminky.

OliOla Organic Beauty, známé pražské studio krásy založené na čiště přírodní a bio péči, rozšiřuje své služby o hýčkání pro děti. Kromě dětské pedikúry a manikúry, kde si holčičky budou moc vybrat ty nejzářivější barvy laků na nehty, je čeká i ošetření u kosmetičky nebo vlasový vodopád Hydrodhara či jemná masáž. Dětské procedury jsou určené pro všechny parádivé slečny, jejichž maminky mají jistotu, že použitá kosmetika je zcela přírodní a blahodárná i pro citlivou dětskou pleť.

Dětská pedikúra
I děti si zaslouží jemnou péči o chodidla, která celý den potřebují na běhání, hraní, sport a další aktivity. Pedikúra obsahuje peeling chodidel, výživnou masku, jemnou masáž chodidel a úpravu nehtů. Pro holčičky doplněnou lakování přírodními laky, v sirupových barvách s obrázky zvířat, které jsou natolik čisté, že se smývají vodou, chlapci si místo lakování užijí masáž lýtek, kterou ocení nejen sportovci. Dětská pedikúra je určena pro děti 6-12 let. Starším dětem vybírejte pedikúru z nabídky určené široké veřejnosti.

Časová náročnost: 40min
Cena: 690 Kč

Dětská manikúra
Manikúra obsahuje peeling, výživnou masku, jemnou masáž a úpravu nehtů. Pro holčičky doplněnou lakování přírodními laky, v sirupových barvách s obrázky zvířat, které jsou natolik čisté, že se smývají vodou, chlapci si místo lakování užijí delší masáž rukou. Dětská manikúra je určena pro děti 6-12let. Starším dětem vybírejte manikúru z nabídky určené široké veřejnosti.

Časová náročnost: 40min
Cena: 690 Kč

Dětské kosmetické ošetření pleti
Péče o pleť pro vaše děti je relaxačním zážitkem. V OliOla studiu pracují se 100% bio balzámy Inlight. Péče obsahuje čištění pleti, čokoládovou masku, masáž obličeje a rukou a nanesení jemného dětského oleje na pleť. Pokud má dítě pleť s akné doporučujeme vybrat jiné kosmetické ošetření, a to Ošetření mladistvé problematické pleti. Dětská kosmetická péče je určena pro děti 6-12let.

Časová náročnost: 40 min
Cena: 990 Kč

Dětská jemná relaxační masáž
Masáž je pro vaše děti relaxačním zážitkem. Pracujeme se 100% bio dětskými oleji. Masírujeme jemnými tahy záda, nohy, ruce, hlavu. Dítě je ve spodním prádle. Masáž provádí kosmetička – masérka Olga, která je pro svou empatii v salonu velmi oblíbená. Dětská masáž je určena pro děti 6-12 let.

Časová náročnost: 40 min
Cena: 690 Kč

Dětský střih spojený s rituálem Hydrodhara
Zcela unikátní květinový vodopád z rukou kadeřníka, který bude v kombinaci s masáží hlavy pro vaše dítě zážitkem. Poté následuje střih a foukaná. Tato služba je určena pro děti 6-12 let.

Časová náročnost: 60 min
Cena: 890 Kč

Filosofie OliOla: Pomalá krása pro rychlý svět
OliOla Spa Salon nedělá kompromisy mezi zdravím a krásou. Veškeré výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby kromě funkčnosti byly bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aroma,… nic takového v OliOla nenajdete. Vyškolený personál pracuje s přípravky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, fair trade surovin, organických extraktů a esenciálních olejů. 90 % přípravků je veganských a samozřejmě netestovaných na zvířatech. Vše krásně voní a je plné výtažků z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin a esenciálních olejů s odkazem na ajurvédskou medicínu.