Vše

OliOla organic beauty studio přináší nové anti-age ošetření. 85 minut manuální, ayurvédské a gua sha masáže a bio kosmetiky!

By 21. 10. 2021 No Comments

Oblíbené pražské beauty studio OliOla Organic Beauty přichází s novým Anti-age ošetřením pleti s masáží Gua sha. Unikátní pleťová terapie trvající 85 minut je určena pro náročné zákaznice, které milují dlouhé manuální masáže a chtějí viditelné výsledky i bez zbytečné chemie!

Anti ageingové ošetření začíná čištěním pleti bylinnou detoxikační napářkou. Nádherně vonící směs bio květů a bylin je namíchána tak, aby maximálně usnadnila otevírání pórů a pomohla pokožce absorbovat co nejvíce živin z následné péče. Hloubkové čištění pokožky obličeje pokračuje čistícím bio balzámem, ajurvédskou masáží a stimulací akupresurních bodů. Lymfatická masáž polodrahokamovým válečkem uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Součástí ošetření je i vyživující maska, Gua sha masáž se zaměřením na okolí rtů a očí a masáž rukou. Závěrečná péče prvotřídní značkou Inlight či dieNikolai je vždy individuálně vybrána dle aktuálních potřeb pleti.

Kosmetické procedury z OliOla Organic Beauty napomáhají biochemickým, fyziologickým a imunitním procesům kůže, čímž urychlují její regenerační a detoxikační schopnosti. Můžete si tak být jisti, že blahodárná procedura prospěje tělu na mnoha rovinách: zapůsobí na smysly svými aromaterapeutickými účinky, uleví od stresu a navodí pocit hlubokého uvolnění a relaxace.

Anti-age ošetření trvá 85 minut a stojí 2390 Kč

Filosofie OliOla: Pomalá krása pro rychlý svět

OliOla Spa Salon nedělá kompromisy mezi zdravím a krásou. Veškeré výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby kromě funkčnosti byly bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aroma,… nic takového v OliOla nenajdete. Vyškolený personál pracuje s přípravky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, fair trade surovin, organických extraktů a esenciálních olejů. 90 % přípravků je veganských a samozřejmě netestovaných na zvířatech. Vše krásně voní a je plné výtažků z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin a esenciálních olejů s odkazem na ajurvédskou medicínu.

OliOla Organic Beauty studio: http://oliola.cz/