dieNikolaiVše

Novinka dieNikolai: Biodynamický sprchový gel a šampón pro citlivou (nejen dětskou) pokožku.

dieNikolai, rakouská značka biodynamické kosmetiky, připravuje řadu novinek ze svých biodynamických polí a vinic. První vlaštovkou, jenž potěší nejen maminky malých dětí, ale i zákazníky s velice citlivou pokožkou, je nový krémový biodynamický sprchový gel a šampon!   

Biodynamický sprchový gel a šampón 2v1 díky příjemné vůni a výjimečnému složení je určen také pro miminka a nejmenší děti ke každodenní koupeli.

Tento biodynamický sprchový gel byl vyvinut s přední rakouskou dětskou lékařkou Christine Saahs, která používá a doporučuje tento produkt ve své praxi.

Sprchový gel obsahuje vysoký podíl slunečnicového oleje i výluhu z bezových jader, díky nim má velmi jemnou strukturu, která pokožku harmonizuje a především zklidňuje. Obsažený olej z hroznových jader a výluh z hroznových jader pokožku vyživují a dodávají jí potřebné živiny.

Jedinečnost tohoto sprchového gelu tkví také v tom, že na rozdíl od ostatních neobsahuje palmový olej, což z něj dělá opravdovou raritu. Navíc neobsahuje žádné jiné chemické látky jako jsou silikony, minerální oleje, mikroplasty nebo syntetické vonné látky. Proto se jedná o 1. biodynamický sprchový gel svého druhu na světě. Lahev je vyrobena ze 100% recyklovatelných materiálů.

Doporučení Dr. Christine Saahs:

„Pokožka je náš největší smyslový orgán. Láskyplné doteky jsou důležité, speciálně pro miminka a malé děti. Nejen doteky jsou přenášeny pokožkou do naší duše, ale také živiny, které jsou obsaženy v kosmetických produktech. Jelikož je pokožka dětí velice propustná a citlivá, je důležité dbát na používání produktů s vysokou kvalitou a jednoduchým složením té nejvyšší a ideálně biodynamické kvality. Ve své praxi doporučuji produkty dieNikolai s certifikací Demeter již několik let a mohu poukázat na výborné výsledky. Samotné suroviny s certifikací Demeter totiž jemnou pokožku dětí a miminek podporují, posilují a pečují o ni.“

K dostání exkluzivně na www.biodynamickakosmetika.cz za 550 Kč