Vše

Novinka: BIO Tuhé omlazující sérum s hyaluronem

Jako první na světě přichází Balade en Provence s tuhým sérem, které je 100% přírodní, BIO certifikované a obsahuje 1% kyselinu hyaluronovou rostlinného původu. Díky panenským olejům z jojobyšípku a dalším extraktům poskytne pleti vysoce účinnou, a přitom maximálně jemnou péči.

Vysoce účinná aktivní složka, která přitahuje a udržuje vlhkost v pokožce. Díky aktivním molekulám vznikne na povrchu pleti film, který ji pomůže udržet hydratovanou. 

Dále ve složení najdete jojobový olej, který má podobné vlastnosti jako kožní maz, jemně pečuje o pokožku aniž by ji dráždil, nebo ucpával póry. Obsažený šípkový olej dodá vitamíny C, E, F které vaši pleť rozzáří.

Díky jemnému složení bez konzervantů a jakýchkoliv přídavných látek je vhodné pro velmi citlivou pleť. Ručně vyrobené ve Francii pomocí studeného procesu.

Použití tuhého hydratačního sera: Sérum používejte 2x denně na umytý obličej. Nejprve jej zahřejte pomocí dechu, případně jemnou masáží dekoltu. Následně přiložte na obličej a krouživými pohyby masírujte pleť. Teplo vaší pokožky uvolní jemnou vrstvu séra. Tu vmasírujte pomocí konečků prstů.


K dostání na www.flowbase.cz za 518 Kč