Vše

Nově v OliOla: Blahodárná Gua sha masáž jako součást pleťového ošetření!

Oblíbené pražské beauty studio OliOla Organic Beauty nově přidává ke svým kosmetickým procedurám i jemnou gua sha masáž! Ošetření pleti Inlight i dieNikolai, založené na špičkové kosmetice a uvolňující pleťové masáži, je nyní obohaceno o mimořádné účinky liftingové masáže a sílu ametystu!

Obličejová gua sha zlepšuje hladinu hydratace a výživu pokožky, okysličuje, aktivuje cirkulaci krve, umožňuje, aby kyslík a krev bohatá na živiny proudila vzhůru, aby vyživovala buňky a tkáně. Rovněž napomáhá rozproudění lymfy v obličeji a uvolňuje napětí svalů. Napíná a vyhlazuje pokožku, pomáhá vytvarovat konturu tváře a rozjasňuje tón pleti. Zvýšený buněčný metabolismus sjednocuje tón pleti a urychluje její obnovu. Snižuje otoky, zlepšuje kožní problémy a zpomaluje známky stárnutí. Kůže se z dlouhodobého hlediska stává pevnější, hladší a silnější.

Kosmetické procedury z OliOla Organic Beauty tak napomáhají biochemickým, fyziologickým a imunitním procesům kůže, čímž urychlují její regenerační a detoxikační schopnosti. Můžete si tak být jisti, že blahodárná procedura prospěje tělu na mnoha rovinách: zapůsobí na smysly svými aromaterapeutickými účinky, uleví od stresu a navodí pocit hlubokého uvolnění a relaxace.


Kosmetické procedury s Gua sha:

  • Inlight péče o pleť a dekolt 75 minut (1790 Kč)
  • dieNikolai péče o pleť a dekolt 75 minut (1790 Kč)
  • Inlight péče o pleť, tělo a duši 75 minut (2490 Kč)

Filosofie OliOla: Pomalá krása pro rychlý svět

OliOla Spa Salon nedělá kompromisy mezi zdravím a krásou. Veškeré výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby kromě funkčnosti byly bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aroma,… nic takového v OliOla nenajdete. Vyškolený personál pracuje s přípravky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, fair trade surovin, organických extraktů a esenciálních olejů. 90 % přípravků je veganských a samozřejmě netestovaných na zvířatech. Vše krásně voní a je plné výtažků z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin a esenciálních olejů s odkazem na ajurvédskou medicínu.

OliOla Organic Beauty studio: http://oliola.cz/