dieNikolaiVše

Nově otevřeno: 1. biodynamický salon krásy v Českých Budějovicích.

V Českých Budějovicích se slavnostně otevřel ojedinělý kosmetický salón, který jako první v ČR používá výhradně biodynamickou kosmetiku. Kosmetické ošetření pleti připravila rakouská značka dieNikolai. Tato biodynamická kosmetika se pyšní nejvyšším stupněm certifikace Demeter, jenž zaručuje nejvyšší možnou kvalitu přírodních surovin. Základem péče je olej z jadérek vinné révy, který svým výjimečným složením představuje vysoce koncentrovaný zdroj antioxidantů. Pleť tak bude krásná každý den. Přirozeně.

Kosmetické studio dieNikolai slouží jako oáza klidu v každodenním shonu, zákazníky svou atmosférou přenese na biodynamické vinice do Wachau, z nichž dieNikolai pochází. Nadčasové prostředí salonu poslouží nejen k odpočinku při kosmetické péči, ale i ke konzultaci při výběhu nejvhodnějších kosmetických produtků. Je také možné si veškeré produkty dieNikolai vyzkoušet a zakoupit.

Kosmetické studio dieNikolai slavnostně otevírala operní pěvkyně Eva Urbanová za přítomnosti zakladatele značky Martina Saahse.

Čím je dieNikolai kosmetický salon jedinečný? Naleznete tu skutečnou sílu přírody!

Certifikace Demeter

Nejpřísnější bio certifikace na světě, díky které si můžete být opravdu jisti, že kosmetika, která je na pleť nanášena, je té nejryzejší kvality a napomáhá jí znovu spustit samo-ozdravovací procesy.

Z vinné révy

Základem kosmetiky dieNikolai je olej z hroznových jader, jenž je největším přírodním zdrojem antioxidantů. Díky tomu bude pleť dostatečně vyživena a získá přirozený vzhled.

Biodynamika

Holistický přístup zaručuje, že použité suroviny jsou ošetřovány výhradně ručně – pouze homeopatickými preparáty, bez použití jakýchkoliv chemických prostředků a navíc jsou sbírány v době, kdy mají v sobě nejvíce aktivních látek.

Pleťové terapie dieNikolai:
Moje první kosmetika: odlíčení čištění a dočištění pleti, pleťová maska, aplikace pleťového a očního séra, závěrečná péče pleťovým krémem, 40 minut za 800 Kč
Kosmetické ošetření pleti a dekoltu: odlíčení čištění a dočištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, pleťová maska,ošetření rtů, masáž a aplikace pleťového a očního séra, masáž dlaní, závěrečná péče pleťovým krémem, 60 minut za 1300 Kč

Video ze slavnostního otevření je zde: https://www.youtube.com/watch?v=PotL1LO0eTQ
Rezervace a více informací: https://www.biodynamickysalon.cz/
Adresa: Hroznová 4, České Budějovice