Vše

Nová služba v OliOla studio: Unikátní HEAD.SPA REBUILDING kúra pro velice suché a poškozené vlasy!

By 25. 11. 2021 No Comments

OliOla Organic Beauty studio přichází s novou kadeřnickou službou, unikátní regenerační kúrou HEAD.SPA Rebulding, kterou ocení zejména vlasy velice suché, zničené a barvené.

Kúra HEAD.SPA Rebulding je vhodná i jako pravidelná péče v případě vlasů vystavovaných chemickému ošetření jako je trvalá, rovnání vlasů či výrazné zesvětlování o několik odstínů. Kúra chrání vlasy a pokožku jak v letních, tak v zimních měsících před nepřízní okolních vlivů jako je mráz, zvýšená vlhkost vzduchu nebo sluneční záření. Zaceluje vlasovou kutikulu a především vlasové konečky. Vlasy jsou vyhlazené, regenerované, lesklé a hebké na dotek.

Rebuilding je hloubkově regenerační ošetření, které ovlivňuje vlasovou hmotu podle stupně poškození vlasů. Kompletní výživa dodává vlasovému vláknu jeho základní komponenty jako jsou bio-mimetické rostlinné bílkoviny, které opravují poškození tím, že ve vlase znovu obnoví strukturu keratinu, dále lipidy, které vytvářejí ochrannou vrstvu na kutikule a stopové prvky a minerály dodávající sílu, hebkost a odolnost. 

Závěrečné ošetření studenou ultrazvukovou žehličkou Infrared Hair Remedy zlepšuje vzhled barvených a poškozených vlasů, které jsou zdravé už na první pohled.

Studio bio krásy OliOla  nedělá kompromisy mezi zdravím a krásou. Veškeré výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby kromě funkčnosti byly bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aromata… Ženám i mužům OliOla Organic Beauty studio nabízí komfort dopřát si v průběhu vlastního zkrášlení také oddych a pohodu v prostředí luxusního spa salonu.

Regenerační kúra Rebulding M je k dostání za 2 290 Kč (90 minut), Regenerační kúra Rebulding L za 2 690 Kč (90 minut)

OliOla Organic Beauty studio: http://oliola.cz/