Vše

Nákupní tipy: Oslavte Velikonoce ve skvělé společnosti čajů Sonnentor

Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem v roce. Jsou oslavou zmrtvýchvstání, oslavou probouzejícího se života, přicházejícího jara. I naše vyčerpaná těla potřebují po únavné zimě vzpružit a načerpat novou energii. Pomoci jim mohou čajové směsi od Sonnentoru připravené speciálně pro období velikonočních svátků. V portfoliu značky Sonnentor naleznete široký výběr bio čajů prémiové kvality. Mezi ty v období Velikonoc nejoblíbenější patří Veselé Velikonoce, Velikonoční zajíček a Jarní políbení.

Veselé Velikonoce jsou bylinným čajem s ovocem v bio kvalitě. Čaj má jemně oranžovou barvu a velice osvěžující chuť. Směs je připravena tak, aby vhodně doplňovala typické velikonoční pokrmy jako je šunka, vajíčka nebo i sladké kynuté pečivo. Jeho osvěžující chuť je ztělesněnou oslavou Velikonoc. Vychutnat si ji ale můžete po celý rok.

Složení: jablka kousky, meduňka, zelený oves, růže okvětí, měsíček květ, klikva velkoplodá, levandule, lípa květ, verbena citronová, heřmánek, sléz

Prodejní cena porcovaného čaje Veselé Velikonoce je 90 Kč.
Prodejní cena sypaného čaje Veselé Velikonoce je 110 Kč.
Více informací naleznete na: https://www.sonnentor.com/cs-cz/eshop/caje/bylinne-caje/vesele-velikonoce-bio-porcovany-dvoukomorovy, https://www.sonnentor.com/cs-cz/eshop/caje/bylinne-caje/vesele-velikonoce-sypany-bio

Velikonoční zajíček je přirozeně sladký čaj s líbeznými květinovými tóny, jež z něho dělají skvělého společníka k dezertům a koláčům, jemným sýrům a jarním pokrmům.

Složení: verbena citronová, máta okrouhlolistá, ostružina list, kopřiva, měsíček květ, chrpa květ, sléz květ

Prodejní cena porcovaného čaje Velikonoční zajíček je 90 .
Prodejní cena sypaného čaje Velikonoční zajíček je 105 Kč.
Více informací naleznete na: https://www.sonnentor.com/cs-cz/autocomplete/view?q=velikono%C4%8Dn%C3%AD+zaj%C3%AD%C4%8Dek, Velikonoční zajíček sypaný bio 40 g balení | produkt (sonnentor.com)

Pod názvem Jarní políbení se skrývá osvěžující chladivá bylinná směs s citronovou trávou, mátou peprnou a kardamomem. Právě kardamom propůjčuje této aromatické bylinné směsi tu správnou kořeněnou chuť. Jarní políbení je energizující stejně jako polibek z lásky, jako první sluneční paprsky. Jarní políbení rozproudí krev v žilách a probudí organismus ze zimního spánku.

Složení: citronová tráva, máta peprná, kardamom, ostružina list, lékořice, chrpa, růže okvětí

Prodejní cena porcovaného čaje Jarní políbení je 85 Kč.
Prodejní cena sypané čaje Jarní políbení je 100 Kč.
Více informací naleznete na: https://www.sonnentor.com/cs-cz/eshop/caje/porcovane/jarni-polibeni-bylinna-smes-bio-porcovany-dvoukomorovy, Jarní políbení sypané bio 80 g balení | produkt (sonnentor.com)