dieNikolaiVše

Nákupní tip:
Mouka z hroznových jader jako základ dokonale čisté, zdravé a zářivé pleti.

Zatímco v gastronomii je mouka z hroznových jader cenným zdrojem vlákniny, v kosmetice je zase zdrojem přírodních antioxidantů, a proto intenzivně vyživuje a chrání pleť. Zachovává si rovněž veškeré živiny z vinné révy a má vysokou schopnost regenerovat, zpevňovat cévy a přispívá k redukci zánětlivých stavů jak uvnitř těla, tak i zvenčí – alergie a jiné kožní problémy.

I proto je mouka z hroznových jader jednou ze čtyř ingrediencí Biodynamického přírodního peelingu Něžné pohlazení od rakouské značky dieNikolai. Tento 100% přírodní peeling je naprostým unikátem a vyniká kvalitou složení – neobsahuje totiž syntetické látky nebo mikroplasty dráždící pleť. Biodynamický peeling se skládá POUZE ze 4 přírodních surovin pocházejících přímo z vinohradu ve Wachau. Přírodní peeling jemně odstraní odumřelé kožní buňky, vyčistí póry, zjemní a detoxikuje pleť.

Hlavní složky a jejich účinek:

·                            Léčivý přírodní jíl odstraňuje nečistoty

·                            Mouka z hroznových jader působí jako přírodní peeling

·                            Vinný kámen čistí pleť od nečistot

Biodynamický přírodní pleťová peeling Něžné pohlazení je k dostání na www.biodynamickakosmetika.cz za 500 Kč. Více informací zde: https://www.biodynamickakosmetika.cz/kosmetika-k-cisteni-pleti/35-nezne-pohlazeni-prirodni-pletovy-peeling-9120069970227.html