Vše

Nákupní tip Puaree: Pleťový krém Plumeria

Českou kosmetickou značku s netradičním názvem založila Adriana Šoltésová, která mediální svět opustila pro svět čistě kosmetický. Puaree je spojení dvou slov – “pure” neboli anglicky čistý a “pua” neboli havajsky květina. Slunná Havaj na vás dýchne už z barevných obalů, které odkazují na použité přírodní ingredience a revoluční aktivní látky starající o viditelné výsledky na tváři!

Aktuálně značka Puaree nabízí 30 ručně vyráběných produktů, sortiment se stále rozšiřuje. Každý produkt Puaree je výsledkem pečlivě promyšlené receptury, v níž hrají prim aktivní látky jako například revoluční bakuchiol či stoechiol, různé ovocné, bylinkové i květinové extrakty nebo kombinace vůní, které vás okouzlí a díky nim se tak na každou aplikaci produktů budete těšit.

Produkty Puaree jsou 98% – 100% přírodní, nejsou testované na zvířatech, řada z nich je veganská a ve vratných obalech.

Puaree: Pleťový krém Plumeria
Pleťový krém Plumeria je spojením těch největších lahůdek, které můžete své pleti dopřát. Olej z plumérie, bio arganový olej, tremella extrakt neboli silnější alternativa kyseliny hyaluronové, šípek, osvěžující granátové jablko, dračí krev a ženšen.

Jedinečné složení, které pleť dokonale vyživí, zanechá hydratovanou a rozjasněnou.

Pleťový krém Plumeria je z 99,4 % přírodní. 0% silikonů, 0% parabenů, 0% minerálních olejů. Pro všechny typy pleti.

K dostání na www.puaree.cz za 790 Kč