dieNikolaiVše

Lipová koupel pro náročnou pokožku: dieNikolai 1. biodynamické lipové sprchové mléko na světě!

Sprchové mléko dieNikolai s vysokým obsahem lipových květů, oleje z hroznových jader a biodynamického vína Veltlin je určeno pro každodenní mytí celého těla. Díky svému výjimečnému a bohatému složení je obzvláště vhodné pro suchou pokožku, jež potřebuje mít dostatek hydratace a živin.

Lipové sprchové mléko obsahuje z velké části suroviny pocházející přímo z oblasti Wachau – kupříkladu lipové květy, které jsou od nepaměti používány ke zklidnění podrážděné pokožky. Navíc tyto lipové květy pochází ze stoleté lípy srdčité, jež roste přímo v vinohradu Nikolaihof. Odtud pochází i další složka – biodynamické víno Veltlin. Dalšími lokálními surovinami jsou olej z hroznových jader a slunečnicový olej, které čistí pokožku a dodávají jí potřebné živiny.

Ojedinělé je také to, že toto sprchové mléko na rozdíl od ostatních neobsahuje palmový olej. Nenajdete v něm ani žádné jiné chemické látky, jako např. silikony, minerální oleje, mikroplasty nebo syntetické vonné látky. Proto se jedná o 1. biodynamické sprchové mléko svého druhu na světě.

K dostání na www.biodynamickakosmetika.cz za 450 Kč