VšeZe-země.cz

K Vánocům pro partnera: Balíček kompletní kosmetické péče pro muže!

By 26. 10. 2021 No Comments

Jane Scrivner, značka přírodní kosmetiky, připravila jedinečný vánoční dárek pro každého muže. Zvýhodněný vánoční balíček 5 Step Skin Strategy je kompletní péče o mužskou pleť obsahující kromě čištění a balzámu na holení i hydratační denní péči, intenzivní sérum a pleťový olej, který lze použít i na vlasy a vousy.  

Scrivner for MEN Skin Clean – balzám na holení a čištění pleti
S více než 85% BIO jojobovým olejem, který má tu nejlepší schopnost vyrovnávat pokožku, s výtažkem z rýžových otrub a vitamínem E. Skin Clean je pro muže typickým čisticím balzámem, který se používá před, během nebo po holení. Vyrovnává mazotok, čistí póry a zjemňuje je, vyživuje pokožku. Změkčuje povrch kůže, díky kterému je holení hladší a jednodušší.

Scrivner for MEN Skin Resurface – AHA/BHA obnovující peeling
Kombinace přírodních kyselin AHA a BHA je vytvořena tak, aby bylo dosaženo každodenní vícefázové exfoliace při regulaci kyselého pláště pokožky. Použití kyseliny jablečné, glykolové, mléčné, salicylové a citrónové v jedinečné směsi pracuje na všech úrovních stimulace kůže pro zjemnění a vyhlazení pokožky. Resurface stimuluje obnovu buněk a syntézu kolagenu a elastinu.

Scrivner for MEN Skin Hydrate – hydratační hyaluronové sérum
Skin Hydrate je bio fermentovaný hyaluronový gel s extraktem Buzz Button (plamatka zelná), aloe vera a bílé vrby (kyselina salicylová). Tento gel poskytuje perfektní dávku hydratace pro podporu bariérové funkce pleti. Luxusně hedvábný pocit pokožky způsobuje dodaná vlhkost do pokožky, zpevní ji a vyhladí a zjemní jemné linky. Účinek hydratace a vypnutí pleti vidíte okamžitě.

Scrivner for MEN Skin Defence – zklidňující výživný olej
Ochranný olej s BIO jojobovým olejem, bio ovesným olejem a organickým šáchorovým olejem (tigernut) vyživuje, zklidňuje pokožku a doplňuje přirozenou ochrannou funkci bariéry. Lze použít také jako péči o vousy a bradku.

Scrivner for MEN Skin Protect – hydratační krém
Jedinečná kombinace organických olejů, koloidních ovesných vloček, vitamínu E a kyseliny betulinové se postará o maximální ochranu pokožky. Skin Protect vytváří jemný film, který chrání před ztrátou vlhkosti a negativními vlivy životního prostředí.

Balíček mužské péče 5 Step Skin Strategy k dostání exkluzivně na www.ze-zeme.cz za 3810 Kč 

Obchod Ze Země:
Znojemský obchod Ze země si potrpí na čistotu složení celého nabízeného sortimentu. Jede na vlně kvality, nikoliv kvantity. Obchod Ze země by měl být jistotou, že zákazník nešlápne ve výběru přírodní kosmetiky vedle.