dieNikolaiVše

dieNikolai v královské rodině: Biodynamickou kosmetiku používá i manželka prince Charlese Camilla, vévodkyně z Cornwallu

By 3. 12. 2020 23 března, 2021 No Comments

Když princ Charles s manželkou Camillou navštívili Rakousko v roce 2017, byli pozváni rakouským prezidentem na večeři do paláce Hofburg ve Vídni. Jelikož je princ Charles nadšený bio farmář, podávala se večeře z čistě bio surovin vypěstovaných lokálně v Rakousku. Princ Charles a jeho manželka Camilla již dlouhá léta znají a oceňují kvalitu vinařství Nikolaihof. Na večeři se pilo výhradně víno v biodynamické kvalitě z Nikolaihofu, odkud pochází i kosmetická řada dieNikolai. Majitelka Nikolaihof, Christine Saahs, se večeře s princem Charlesem a jeho chotí rovněž zúčastnila, hodně se tak mluvilo o certifikaci Demeter a biodynamickém zemědělství.

Paní Saahs se před vévodkyní rovněž zmínila o biodynamické kosmetice dieNikolai, pod kterou je podepsán její nejmladší syn Martin a je založena na bázi hroznového vína. Vévodkyně byla z toho tak unesena, že již během večeře požádala o vyzkoušení produktů.

“Na konci večera vévodkyně poděkovala mé matce za krásné povídání a poprosila ji, jestli bychom jim mohli poslat do Buckinghamského paláce celou kosmetickou péči od dieNikolai – když jsme se dozvěděli tuto informaci, tak jsme byli samozřejmě na sebe pyšní,” vysvětluje celý příběh Martin Saahs. “Od té doby používá britská vévodkyně biodynamickou kosmetiku dieNikolai a je s ní velmi spokojena.”

Nejmladší syn vinařské rodiny, Martin Saahs, od roku 2016 zpracovává suroviny ze svých vinic a polí a vyvinul z nich první biodynamickou kosmetiku z vinných hroznů na světě. Největší úspěchy pak sklízí se sérem Výběr ze zlatých hroznů, který je mezinárodním bestsellerem:

dieNikolai: Intenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů

Intenzivní biodynamické pleťové sérum dieNikolai – Výběr ze zlatých hroznů s vysokou koncentrací živin a velkým podílem antioxidantů patří mezi špičkové produkty biodynamické kosmetiky. Sérum je zejména vhodné pro pokožku, která je často vystavovaná nepříznivým vlivům prostředí, nadměrnému slunění, trpí důsledky nedostatku spánku, sportu, stresu, kouření nebo špatné stravy. Tyto deprivace se často projevují ve formě vzniklých vrásek, rozšířenými póry nebo nežádoucí zvýšenou tvorbou kožního mazu. Díky jemné konzistenci optimálně proniká pletí a tak intenzivně posiluje pokožku v boji proti škodlivým volným radikálům. Tím podporuje cyklus obnovy kůže, příznivě ovlivní pigmentaci a zvyšuje produkci kolagenu, který je nezbytný v boji proti stárnutí kůže a zachování její přirozené ochranné funkce. K dostání na www.biodynamickakosmetika.cz za 1500 Kč