CannorVše

Cannor novinka: Ochranná maska Jahoda & Švestka

By 24. 10. 2023 No Comments

Novinka od Cannoru! Anti-pollution Ochranná maska Jahoda & Švestka připomíná svou barvou lahodný jahodovo-švestkový koktejl, dokáže pokožku nejen rozmazlit koktejlem živin, ale především zvýšit míru hydratace a neutralizovat škodlivé vlivy životního prostředí na naši pleť. Krémová maska dokonale ochrání pleť před následky stresu a tedy i předčasným stárnutím.

Ochranná maska obsahuje prášek z ibišku, který je považován za „botoxovou rostlinu“ a chrání před poklesem kyseliny hyaluronové v pleti. Hydratační látka City Guard + přispívá k vypnutí kolagenové sítě pleti a vytváří neviditelný ochranný štít schopný bojovat proti škodlivým radikálům ze znečištěného životního prostředí, které stojí za unaveným vzhledem a ochablými rysy v obličeji.

Krémová maska obsahuje i resveratrol, jeden z nejsilnějších antioxidantů. Pomáhá pokožce napravit již vzniklé škody a zároveň předchází poškození pokožky v budoucnu. Olej z jahodových jadérek pokožku zvláčňuje, zvyšuje elasticitu a produkci vlastního kolagenu, zjemňuje drobné linky a vrásky. Sladce vonící švestkový olej sjednocuje tón pleti, hydratuje a hýčká všechny typy pleti.

Ochranná maska Jahoda & Švestka (50ml) je k dostání na www.cannor.cz za 595 Kč