CannorVše

Cannor novinka: Detox drink 5v1

Česká značka Cannor přichází s další novinkou, Detox drinkem 5v1, který upravuje pH vnitřního prostředí těla. Detox drink obsahuje 4 superpotraviny a prebiotika pro komplexní buněčnou výživu.

Jedna čajová lžička denně prospěje tělu na mnoha rovinách: pomůže imunitě, překyselenému organismu, trávení, zatočí s únavou, poskytne tělu vyváženou skladbu živin.

Čajovou lžičku Detox drink 5v1 lze zamíchat do 200ml vody, přidat plátek citrónu či lístky máty pro podtržení citrusovo-mátové chuti. Je rovněž vynikajícím doplňkem pro ranní smoothie.

Detox drink 5v1 obsahuje:

  • Superpotravina no. 1: Chlorella

Chlorella je druh jednobuněčné sladkovodní řasy. Je bohatá na aminokyseliny, beta-karoten, draslík, fosfor, hořčík, železo, zinek a komplex vitamínů skupiny B.

  • Superpotravina no. 2: Spirulina

Spirulina obsahuje 3x více bílkovin než hovězí maso nebo ryby. Přispívá ke zdraví kostí i pocitu sytosti, pomáhá při růstu a vývoji těla. Aminokyseliny (především arginin) pomáhají při regeneraci, přispívají k vyrovnané produkci hormonů a enzymů, podporují normální krevní oběh, zdraví srdce a jater, podporují sexualitu.

  • Superpotravina no. 3: Mladý ječmen

Působí zásadotvorně a upravuje pH vnitřního prostředí těla.

  • Superpotravina no. 4: Baobab

Baobab plody obsahují 6x více vitamínu C než pomeranče, obsahují více vápníku než mléko, baobab prášek tak má pozitivní vliv na kosti a stav zubů, posiluje stěny cév a pomáhá proti nachlazení a chřipkám.

  • A prebiotikum navíc: Inulin

Inulin je přírodní vláknina z kořene čekanky bohatá na prebiotické kultury. Prebiotika pomáhají při krmení a zvyšování počtu dobrých bakterií v našem trávicím systému.

Detox drink 5v1 je měsíční kúra, kterou můžete zahájit i zopakovat kdykoliv během roku. Vhodné pro vegany. Balení Detox drink 5v1 (60g) vydrží 30 dnů pravidelného užívání.

Detox drink 5v1 je potravinový doplněk a je k dostání na www.cannor-nutri.cz za 399 Kč