CannorVše

CANNOR doplněk stravy: Nutričně vydatný nápoj ACEROLA s vitamínem C pro výživu těla a pleti!

Česká značka CANNOR uvádí novinku: Acerola nápoj s vysokým obsahem vitamínu C. Osvěžující drink pro imunitu je čistě přírodní a zdravou variantou ochucených limonád či sladkých ledových čajů. Za svěží chutí se skrývá nutričně vydatná acerola, známá především pro svůj vyvážený poměr vitamínů, minerálů a antioxidantů, které pomáhají předcházet poškození volnými radikály a některým nemocem. Acerola nápoj s vysokým obsahem vitamínu C pomáhá tělu produkovat kolagen, L-karnitin, posilovat imunitu a zvyšuje vstřebávání železa z potravy. Díky inulinu, vláknině z kořene čekanky, je rovněž bohatý na prebiotické kultury a snižuje glykemický index v krvi.

Acerola nápoj s vysokým obsahem vitamínu C pomáhá tělu produkovat kolagen, L-karnitin, posilovat imunitu a zvyšuje vstřebávání železa z potravy. Díky inulinu, vláknině z kořene čekanky, je rovněž bohatý na prebiotické kultury a snižuje glykemický index v krvi.

Acelora, ovoce nápadně připomínající třešně, vyniká vysokým množstvím vitamínu C, A a svými antioxidačními účinky. Obsah vitamínu A z jedné malé bobule odpovídá množství vitamínu v celé mrkvi. Prášek z acelory je nabitý řadou dalších živin a vitamínů, které jsou nezbytné pro udržení pevného zdraví. Patří sem například vitamíny skupiny B, které zrychlují metabolismus.

Prášek z acelory je bohatý na vlákninu, udržuje tak zdravou peristaltiku střev, pomáhá snižovat cholesterol v krvi, působí i proti oxidačnímu stresu. Díky vysokému obsahu vitamínu C pomáhá tělu produkovat kolagen v těle a tím zpomalit stárnutí. I díky tomu je Kolagenový drink CANNOR komplexní nápoj pro krásu!

Už jedna sklenka denně udělá rozdíl. Osvěží, zažene žízeň a dodá živiny celému tělu. Poslouží jako nakopávač imunity a harmonizuje i naše zažívání. Jeden drink obsahuje 217 mg vitamínu C, jednoho z nejdůležitějších vitamínů přispívající k normální funkci imunitního systému. Obsažený inulin navíc snižuje chuť k jídlu a tím napomáhá hubnutí.

K dostání na www.cannor.cz za 295 Kč