Vše

Bez-amoniakové melíry a barvení vlasů v OliOla Organic Beauty. Zářivá blond i zdravé vlasy vykouzlí O&M barvy!

Perfektní melír či zářivý odstín vlasů umí v OliOla Organic Studiu vykouzlit s šetrnými barvami na vlasy bez amoniaku, PPD ani resorcinolu. Australská značka profesionální vlasové kosmetiky Original Mineral má nejnižší množství chemických látek, narozdíl od řady jiných šetrných barev však kryje i šediny a zároveň se postará o dokonalou regeneraci vlasu!

Bez-amoniakové barvy na vlasy Original Mineral, které vlasy vyživují, dodají jim hebkost a lesk dokáží vlasy melírovat či zesvětlovat, měnit odstíny, zároveň dodávají hydrataci a lesk. OliOla Organic Beauty zesvětluje a melíruje O&M keratinovým melírem, které vlasy vyživí a nepoškodí. Vlasy zůstanou stále zářivé a zdravé!

Moderní australská značka vlasové kosmetiky Original Mineral v sobě spojuje přírodu a luxus. Produkty jsou bezpečné, efektivní a zároveň je radost je používat. Od svých úplných začátků měla značka O&M za cíl přemostit propast mezi přírodní a luxusní vlasovou péčí.

Její jedinečná filozofie zní: odstranit chemikálie a nahradit je složkami přírodního původu, včetně vysoce kvalitních botanických složek a esenciálních olejů původem z Austrálie. O&M nabízí široké portfolio produktů vlasové péče, stylingových přípravků a kompletní barvící systém se širokou škálou odstínů. Barvení vlasů je otázkou zdraví.

O&M CØR.color je profesionální barvou na vlasy nové generace. CØR.color řeší problém celého kosmetického průmyslu, jímž je zvyšování přecitlivělosti na chemické složky v produktech. Restore systém, který chrání zesvětlované vlasy před poškozením. Obsahuje směs aminokyselin, které chrání a vyživují strukturu vlasu při barvení nebo zesvětlování. Tyto aminokyseliny znovu spojují vnitřní vazby vlasu a zajišťují ochranu keratinové struktury podobně jako Olaplex.

O&M má certifikaci PETA. Na produktech proto najdete logo králíčka, které symbolizuje, že produkty jsou cruelty-free, tedy nebyly testovány na zvířatech.

OliOla Organic Beauty studio: http://oliola.cz/