dieNikolaiVše

Beauty tipy olympioničky a známé trenérky Denisy Helceletové.

By 11. 2. 2021 23 března, 2021 No Comments

Známá česká sportovkyně, trenérka a olympionička Denisa Helceletová propadla biodynamické kosmetice dieNikolai, u které oceňuje jak výsledek, tak maximálně čisté složení tělové řady, kterou může bez obav použít i na dítě.

“Jako matka uvítám sprchový gel, který můžu používat i pro dceru a nemusím se ničeho bát. Miluju rovněž oční sérum Pomněnkové oči – vrásky přibývají a je na čase s nimi zatočit. Vůbec se necítím na tolik, kolik mi je. Díky séru mám oční okolí zpevněné a projasněné.”

Sportovkyně, známá svým zdravým životním stylem, dodává, že doma používají co nejméně chemie, zbytečným chemickým konzervantům se tak snaží vyhýbat i v případě toho, co nanáší na obličej. Na rakouské značce dieNikolai oceňuje především celkový koncept certifikace Demeter a její starost o krajinu:“Certifikaci Demeter jsem vůbec neznala a popravdě jsem si ji musela vyhledat. V dnešní době, kdy se drancuje půda vším možným, jsem ráda, že existuje tato certifikace a biodynamické zemědělství i kosmetika. Čím jsem starší, tím více si uvědomuji, že není v pořádku, jak se ke krajině chováme. Bohužel to je na ní i vidět.”

Doporučení Denisy Helceletové:

dieNikolai Oční sérum Pomněnkové oči

Biodynamické oční sérum Pomněnkové oči je určeno k intenzivní péči o oční okolí. Je založeno na vzácné vinné míze, která je pro své neobyčejně hojivé a regenerační účinky mnohdy nazývána „slzy vinné révy“. Jedinečná tekutá konzistence séra zajišťuje jeho šetrné roztírání a vstřebávání. Přináší okamžitou úlevu při únavě očí a obnovuje přirozený tonus a jas pokožky. Vinná míza, neboli „slzy vinné révy“ a výtažek z vilínu navíc stimulují tvorbu kolagenu a elastinu a jsou tak hlavními složkami v redukci tvorby linek a vrásek. K dostání na www.biodynamickakosmetika.cz za 1200 Kč

dieNikolai Lipové sprchové mléko

Sprchové mléko s vysokým obsahem lipových květů, oleje z hroznových jader a biodynamického vína Veltlin je určeno pro každodenní mytí celého těla. Díky svému výjimečnému a bohatému složení je obzvláště vhodné pro suchou pokožku, jež potřebuje mít dostatek hydratace a živin. Lipové sprchové mléko obsahuje z velké části suroviny pocházející přímo z oblasti Wachau – kupříkladu lipové květy, které jsou od nepaměti používány ke zklidnění podrážděné pokožky. Ojedinělé je také to, že toto sprchové mléko na rozdíl od ostatních neobsahuje palmový olej, což je doopravdy rarita v tomto druhu kosmetických produktů. K dostání na www.biodynamickakosmetika.cz za 450 Kč