Vše

Balade en Provence: Slaměnková pleťová řada jako kosmetika budoucnosti!

Francouzská rodinná značka Balade en Provence přináší budoucnost udržitelné péče o pleť: produkty tuhé, bezvodé, do poslední kapky přírodní a bez zbytečné zátěže plastovými obaly. Krabičky z kompostovatelného papíru se snadno rozloží. Balade en Provence jako první značka uvedla kompletní řadu tuhé pleťové kosmetiky bez obsahu vody a konzervantů, účinnou díky důmyslně vybranému složení. Veliké oblibě se mezi zákaznicemi těší Slaměnková řada obsahující Tuhé omlazující oční sérum a Tuhý denní hydratační krém. Vzácná slaměnka proslula pro své omlazující působení na pleť, které si může bez obav dopřát i citlivá pleť.

Balade en Provence BIO Tuhé omlazující oční sérum

Unikátní Oční sérum od Balade en Provence překvapí hned v několika rovinách. Je vyrobeno pouze ze čtyř čistě bio surovin, vydrží 3 měsíce používání a výborně vyživuje, zpevňuje a omlazuje pleť očního okolí. Jemné k velmi citlivé pokožce. Slaměnka se postará o omlazující efekt, dodá očnímu okolí novou vzpruhu, zatímco brutnák lékařský pokožku vyživí a podpoří její elasticitu. Kakaové máslo nabídne jemnou výživu a příjemnou texturu. Jemné složení udělá dobře i velice citlivé pleti. Můžete se těšit na zmírnění výskytu tmavých kruhů pod očima a přirozené zmenšení vrásek.

  • Vítěz Natural & organic Beauty Awards Europe 2021
  • Oceněné jako finalista Pure Beauty Global Awards 2021

K dostání na www.flowbase.cz za 475 Kč

BIO Tuhý denní hydratační krém se slaměnkou

Nenápadná kostka složená z pouhých čtyř surovin vydrží tři měsíce používání a poskytne skvělý hydratační a zároveň omlazující účinek. Je výborně snášena všemi typy pleti. Ručně vyrobená pomocí studeného procesu, v BIO kvalitě. Nový bio tuhý denní krém od Balade en Provence poslouží jako ochranná vrstva pleti před vnějšími vlivy, případně bude dokonalou základní vstvou pro další přípravky. Díky absenci vody poskytne pleti pouze to nejlepší z přírody v maximálně koncentrované formě.

Extrakt ze vzácné slaměnky má doslova omlazující účinek, který tuto rostlinu proslavil po celém světě. Díky doplnění výtažku ze světlice barvířské krém pokožku zklidní a pomůže proti zarudnutí. Textura je velice lehká, svěží a hydratující. Denní krém bez vody je výborně snášen i citlivou pletí, neboť neobsahuje zbytečné konzervanty a jiné dráždivé látky.

  • Finalista soutěže Pure Beauty Global Awards 2021

K dostání na www.flowbase.cz za 399 Kč