dieNikolaiVše

Aktuální sběr z vinohradu:
Slzy vinné révy – míza, která vypíná, zpevňuje a regeneruje citlivé oční okolí!

Na biodynamických vinicích v rakouském Wachau, kde se rodí značka dieNikolai, aktuálně probíhá sběr tzv. slz vinné révy, blahodárné mízy, jejíž pozitivní účinky na pokožku pleti jsou známé už stovky let. Slzy vinné révy se získávají v rakouské oblasti Wachau vždy na jaře. Nejprve se naříznou větvičky vinné révy a z nich pomalu a jemně padají malé kapičky – slzy vinné révy. Tyto vinné slzy jsou nasyceny antioxidanty, chrání pokožku před poškozením, pomáhají při regeneraci i citlivé pokožky a zpevňují oční okolí.

Staří Římané byli vinnými slzami naprosto fascinováni. Nejpodrobněji sepsal její blahodárné účinky – včetně pozitivního vlivu na naši pokožku – lékař a autor nejvýznamnější přírodovědné encyklopedie starého Říma Plinius Secundus. První kosmetické použití této suroviny se datuje do roku 795 našeho letopočtu. V lékařském receptu nalezeném ve městě Lorsch byly slzy vinné révy použity v masti na pleť. Ovšem oblast využití je mnohem širší – od pročištění žaludku až po boj proti neurodermatitidě (zánětlivému onemocnění kůže).

Sílu a účinky slz vinné révyv sobě nese Biodynamické oční sérum – Pomněnkové oči od dieNikolai, kteréje určeno k intenzivní péči o oční okolí. Jedinečná tekutá konzistence séra zajišťuje jeho šetrné roztírání a vstřebávání. Díky obsaženým čistě biodynamickým složkám je toto sérum maximálně účinné v napínání pleti, hydrataci a v boji proti očním otokům. Přináší okamžitou úlevu při únavě očí a obnovuje přirozený tonus a jas pokožky. Poskytuje hloubkovou hydrataci a stimuluje regeneraci pokožky v okolí očí. Toto sérum zanechá okolí očí ošetřené, rozjasněné a zpevněné.

K dostání na www.biodynamickakosmetika.cz za 1200 Kč